Pedagogický sbor

Pedagogický sbor

Vedení školy

Ředitelka školy

Ing. Dagmar Krutská

Zástupci ředitelky školy

Ing. Renata Dvořáčková, Ing. Martin Kučera, Bc. Lenka Staňková

Abecední seznam vyučujících, konzultační hodiny

Barešová Ivana Mgr.: pondělí 13:45 – 14:30 h ve sborovně č. 221
Beneš Václav Mgr.: středa 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Beránková Václava Ing.: čtvrtek 14:00-14:45 h v kabinetě č. 210
Bobková Daniela Mgr.: pondělí 14:05-14:50 h ve sborovně 221
Brichová Helena Mgr.: po předchozí domluvě v kabinetě č. 106
Brožová Simona Bc.: pondělí 13:50 – 14:35 h ve sborovně č. 221
Cejnarová Aneta Ing.: středa 13:45-14:30 h v kabinetě č. 318
Cvan Vojtěch Mgr.: středa 13:45-14:30 h v kabinetě č. 205
Brtková Vladislava Mgr.: po předchozí domluvě ve sborovně 004
Dobešová Jana Mgr.: pondělí 14:15-15:00 h v kabinetě č. 118
Dordová Aneta Mgr.: středa 14:15-15:00 h v kabinetě č. 106
Drápalová Jana Mgr.: po předchozí domluvě ve sborovně 004
Fridrich Pavel Mgr.: čtvrtek 14:15-15:00 h v kabinetě č. 118
Gondžúr Jakub Mgr.: po předchozí domluvě v kabinetě č. 010
Grosová Klára Mgr.: po předchozí domluvě ve sborovně č. 004
Halfarová Lenka Ing.: středa 14:00-14:45 h v kabinetě č. 310
Hobzová Adéla Mgr.: středa 13:50 - 14:35 h ve sborovně č. 004
Holá Jana Ing.: středa 14:15 - 15:00 h ve sborovně č. 221
Horáčková Hana Mgr.: středa 14:00-14:45 v kabinetě č. 124
Hrbková Angelika Ing.: středa 14:00-14:45 h v kabinetě č. 210
Hrušková Věra Ing.: středa 14:00-14:45 h v kabinetě č. 318
Jelínková Zuzana Mgr.: po předchozí domluvě v kabinetě č. 010
Ježková Monika RNDr.: středa 14:45-14:30 h ve sborovně č. 221
Jirasová Linda Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Jůzová Ludmila Ing.: středa 14:00-14:45 h v kabinetě č. 318
Kalina Lukáš PhDr.: pátek 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Kalová Martina Mgr.: středa 14:00-14:45 h v kabinetě č. 110
Klopacz David J. Bc.: středa 13:50-14:35 h v kabinetě č. 118
Kmeťová Lenka Bc.: pondělí 13:45-14:30 h v kabinetě č. 418
Kosová Jana Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h v kabinetě č. 124
Koušek Milan Ing.: čtvrtek 14:15-15:30 h v kabinetě č. 205
Langerová Lucie: po předchozí domluvě ve sborovně 221
Lepesantová Erika Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h v kabinetě č. 310
Linha : po předchozí domluvě v kabinetě č. 010
Loeblová Martina Ing.: čtvrtek 14:15-15:00 h v kabinetě č. 318
Malášková Zuzana Mgr.: po předchozí domluvě ve sborovně 221
McIntoshová Vendula Mgr.: středa 13:45-14:30 h v kabinetě č. 418
Michálková Martina Mgr.: čtvrtek 13:50-14:35 h v kabinetě č. 124
Moudrý Jakub Mgr.: pondělí 13:45-14:30 h v kabinetě č. 205
Pernicová Jana PhDr.: pátek 13:45-14:30 h v kabinetě č. 310
Plzák Lukáš Mgr.: čtvrtek 14:30-15:15 h ve sborovně č. 004
Podhorník Jan Bc.: středa 13:50-14:35 h v kabinetě č. 118
Pospíšilová Barbora Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h v kabinetě č. 305
Prchalová Věnceslava Mgr.: středa 14:15 – 15:00 h v kabinetě č. 106
Procházková Jana Mgr.: pondělí 14:15-15:00 h v kabinetě č. 118
Římalová Tereza Bc.: pátek 13:50-14:35 h ve sborovně 004
Ročková Irena Mgr.: čtvrtek 13:55-14:40 h v kabinetě č. 106
Sedláčková Milena Mgr.: čtvrtek 14:15-15:00 h v kabinetě č. 110
Soldát Luboš Mgr.: čtvrtek 13:45-14:30 h v kabinetě č. 205
Staňková Lenka Ing.: středa 14:35-15:20 h ve sborovně č. 221
Stávková Zdeňka Ing.: středa 14:35-15:20 h v kabinetě 210
Stecker Michal JUDr.: středa 14:00-14:45 h ve sborovně č. 221
Šandová Tereza Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Šeflová Kristina Mgr.: pondělí 14:00-14:45 h v kabinetě č. 110
Štěpánová Květoslava Ing.: čtvrtek 14:00-14:45 h v kabinetě č. 318
Švitorková Stanislava Mgr.: po předchozí domluvě ve sborovně 004
Tomanová Zdeňka Mgr.: středa 14:05-14:50 h ve sborovně č. 221
Tomáš Miloš Ing.: pondělí 13:45-14:30 h v kabinetě č. 205
Tůmová Alena Ing.: pondělí 13:45-14:30 h v kabinetě č. 418
Vraná Brigita RNDr.: středa 13:50-14:35 h v kabinetě č. 305
Vronková Mária RNDr.: středa 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Zapletalová Blanka RNDr.: pondělí 13:45-14:30 h v kabinetě č. 418
Zunová Jana Ing.: čtvrtek 13:45 -14:30 h v kabinetě č. 418
Žákovská Monika PaedDr.: středa 13:50-14:35 h v kabinetě č. 305
Žigová Sabina Mgr.: pondělí 13:50-14:35 h ve sborovně č. 004
Brabcová Klára Mgr.: mateřská dovolená
Burjánková Petra Mgr.: mateřská dovolená
Komárková Romana Mgr.: mateřská dovolená
Kojanova Michaela Mgr.: mateřská dovolená
Kuželková Lucie Mgr.: mateřská dovolená
Mayerová Tereza Mgr.: mateřská dovolená
Sojková Lucie Mgr.: mateřská dovolená
Uhrová Lucie Ing.: mateřská dovolená
Báčová Jitka Mgr.: mateřská dovolená