ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Výstava NaFilm!

  Myslíte, že jít na film do muzea, je nesmysl? Vůbec ne - naopak se tam našim žákům moc líbilo. V rámci komentované prohlídky si vyzkoušeli např. virtuální realitu. V dílně si pak vyzkoušeli tvorbu animací. Posuďte sami, jak se jim to povedlo!

 • Image Format

  Krajská soutěž v grafických disciplínách

  V pondělí 27. března a v úterý 28. března 2017 se na OA Kubelíkova uskutečnila Krajská soutěž v grafických disciplínách. Z našich žáků se nejlépe umístil Daniel Kotchera, který díky 351 čistým úhozům obsadil v opisu textu skvělé 3. místo a je nominován na Mistrovství ČR, které se bude konat v květnu. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 • Image Format

  Projekt Rozhoduj o Evropě

  Naše škola se účastní projektu Rozhoduj o Evropě - projekt je zaměřený na podporu dialogu mladých lidí v České republice a na Slovensku o aktuálních tématech spojených s jejich životem ve společné Evropě a na vzájemný dialog mladých lidí s politiky a dalšími lidmi s rozhodovací pravomocí ohledně těchto témat. Fotografie je ze semináře v Praze 15. 2. 2017, kde kromě jiného probíhala i simulace modelového zasedání institucí Evropské unie.

 • Image Format

  Přednáška Jak migrace mění Evropu?

  V pondělí 30. ledna 2017 se vybraní žáci 3. a 4. ročníku zúčastnili přednášky Mgr. Ladislava Mrklase, Ph.D., prorektora pro studium vysoké školy CEVRO Institut. Téma přednášky bylo: „Jak migrace mění Evropu“. Žáky téma velmi zaujalo.