ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Výměna s partnerskou školou v Herne - část v ČR

  V pondělí 3.4.2017 přivítala naše škola již tradičně skupinu žáků a vyučujících z partnerské školy v německém městě Herne. Žáci naší školy se jim společně s vyučujícími německého jazyka postarali o bohatý týdenní program. Nechyběla v něm například návštěva Terezína a plavba lodí po Vltavě.

 • Výstava NaFilm!

  Myslíte, že jít na film do muzea, je nesmysl? Vůbec ne - naopak se tam našim žákům moc líbilo. V rámci komentované prohlídky si vyzkoušeli např. virtuální realitu. V dílně si pak vyzkoušeli tvorbu animací. Posuďte sami, jak se jim to povedlo!

 • Image Format

  Krajská soutěž v grafických disciplínách

  V pondělí 27. března a v úterý 28. března 2017 se na OA Kubelíkova uskutečnila Krajská soutěž v grafických disciplínách. Z našich žáků se nejlépe umístil Daniel Kotchera, který díky 351 čistým úhozům obsadil v opisu textu skvělé 3. místo a je nominován na Mistrovství ČR, které se bude konat v květnu. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 • Image Format

  Projekt Rozhoduj o Evropě

  Naše škola se účastní projektu Rozhoduj o Evropě - projekt je zaměřený na podporu dialogu mladých lidí v České republice a na Slovensku o aktuálních tématech spojených s jejich životem ve společné Evropě a na vzájemný dialog mladých lidí s politiky a dalšími lidmi s rozhodovací pravomocí ohledně těchto témat. Fotografie je ze semináře v Praze 15. 2. 2017, kde kromě jiného probíhala i simulace modelového zasedání institucí Evropské unie.