ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Přednáška Jak migrace mění Evropu?

  V pondělí 30. ledna 2017 se vybraní žáci 3. a 4. ročníku zúčastnili přednášky Mgr. Ladislava Mrklase, Ph.D., prorektora pro studium vysoké školy CEVRO Institut. Téma přednášky bylo: „Jak migrace mění Evropu“. Žáky téma velmi zaujalo.

 • Image Format

  Lyžařský kurz 2017 - 1. A, 1. C

  Žáci 1. A a 1. C absolvovali od 5. do 10. ledna 2017 tradiční "lyžák" - lyžařský výcvikový kurz - tentokrát v Rakousku v oblasti Lienzských Dolomitů. Krásné hory, poloprázdné sjezdovky, slunce, bezva parta... Co víc si přát? Vice fotek na facebooku nebo koukněte na video.

 • Image Format

  Soutěž English Guru 2016

  V prosinci 2016 se někteří žáci zapojili do soutěže v angličtině - English Guru 2016. Prvního ročníku soutěže se zúčastnilo 293 tříd. Žáci 4. D obsadili pěkné 80. místo a mohli by tak směle skládat mezinárodní jazykovou zkoušku.

 • Image Format

  Spolupráce s Metropolitní univerzitou Praha

  Jaká je role zlata v mezinárodním obchodu? Jak funguje mezinárodní obchod? Jak fungují mezinárodní komoditní burzy? Na tyto a další zajímavé otázky dostali odpověď žáci 3. ročníku volitelného předmětu Bankovnictví a pojišťovnictví, kteří se zúčastnili 28. 11. 2016 přednášky na Metropolitní univerzitě Praha.