ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Lyžařský výcvikový kurz 1. E a 1. F

  Od 3. do 9. ledna 2016 se žáci 1. E a 1. F zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu ve Špindlerově Mlýně. Je již dlouhodobým trendem, že skupina snowboardistů je zhruba stejně početná jako skupina lyžařů.

 • Image Format

  Výlet do předvánočního Řezna

  Předvánoční zájezd do Řezna se opravdu povedl. Žáci měli možnost si prohlédnout jedno z nejzachovalejších středověkých německých měst, které leží na nejsevernějším ohybu řeky Dunaje a je zapsáno na seznamu UNESCO. Samozřejmě se dostalo i na návštěvy adventních trhů, kde mohli žáci ochutnat tradiční speciality a nasát tak pravou vánoční atmosféru.

 • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016!

  I naši učitelé se rozhodli přispět k předvánoční atmosféře a společně si zazpívali - podívejte se na video! Pokud byste chtěli vidět delší verzi, tak navštivte náš facebook.

 • Image Format

  Nejkrásnější vánoční výzdoba třídy

  Také sníte o bílých Vánocích? V Praze je to poslední dobou velká vzácnost, a proto jsme se rozhodli nespoléhat na počasí a připravit si vánoční atmosféru sami.


  Nejlépe se toho zhostila 3. D - ostatně posuďte sami na fotografii (po kliknutí se Vám fotografie zvětší). Porota hodnotila kladně nejenom estetický dojem, ale také nápaditost a fakt, že většinu výzdoby si žáci sami vyrobili.