ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Rozhoduj o Evropě

  Náš žák Tomáš Kareš vyhrál regionální seminář vzdělávacího projektu „Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky“, který je kombinací interaktivního semináře a simulace zasedání institucí Evropské unie. Díky tomu nás bude reprezentovat v prosinci 2018 na čtyřdenním modelovém zasedání institucí EU v Brně za účasti významných hostů.

 • Image Format

  Workshop pro žáky - jak uspět u přijímacího pohovoru

  Dne 20. 3. 2018 nás navštívili pracovníci Československé obchodní banky, kteří si pro žáky připravili poutavý workshop z personální oblasti - jak se připravit na přijímací pohovor, jak napsat svůj životopis. Na závěr byla žákům nabídnuta účast v programu Studuj a pracuj.

 • Reprezentační maturitní ples 2018

  V březnu 2018 se konala nejdůležitější společenská událost školního roku - tradiční maturitní ples. Pojďte se podívat na sestřih toho nejpodstatnějšího!

 • Image Format

  Soutěž Má dáti - Dal 2018

  Ve dnech 24. a 25. ledna jsme se zúčastnili dvanáctého ročníku soutěže "Má dáti - dal 2018" ve Znojmě. Máme velkou radost, že reprezentant naší školy Tomáš Martinec uspěl v konkurenci devadesáti studentů z pětačtyřiceti škol a umístil se na skvělém 6. místě.