ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Výstava Czech Press Photo

  Ve středu 17.1.2018 navštívili žáci třetího ročníku volitelného předmětu Mediální a jazyková kultura výstavu Czech Press Photo 2017, kterou hostí Staroměstská radnice. V krásných prostorách Křížové chodby a Rytířského sálu zhlédli s nadšením téměř 500 fotografií a videí od více než 100 autorů.

 • Image Format

  Exkurze do Českého rozhlasu

  Ve středu 10.1.2018 se žáci předmětu Mediální a jazyková kultura zúčastnili exkurze v Českém rozhlasu. Zhlédli dva dokumentární filmy týkající se jeho historie i současné podoby, vyslechli si spoustu zajímavých informací, prošli se budovou Českého rozhlasu a nahlédli do rozhlasového studia.

 • Vánoční zpívání v Resslovce

  Na naší škole se už stalo pěknou tradicí, že se před Vánocemi sejdou učitelé a zazpívají nějakou vánoční písničku. Jak se jim to povedlo, se můžete podívat ve videu...

 • Image Format

  Celopražská ekonomická soutěž

  Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se na naší škole uskutečnil již 18. ročník Celopražské ekonomické soutěže pro tříčlenné týmy žáků čtvrtých ročníků pražských škol. Soutěže se zúčastnili také žáci z naší školy - jejich výsledky se však nezapočítávali do celkové výsledkové listiny. Protože naši žáci prokázali výborné výsledky, byli odměněni z Nadačního fondu při ČAO Dr. E. Beneše.