ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Jarní škola mediálních studií

  Žáci volitelného předmětu Mediální a jazyková kultura využili možnosti zúčastnit se dvoudenního kurzu týkajícího se mediální výchovy, který v prvním květnovém týdnu pořádala katedra mediálních studií Metropolitní univerzity Praha. Kromě teoretické části kurzu si naši žáci osvojili práci se čtecím zařízením a další televizní technikou. Vyzkoušeli si také nelehkou roli moderátora, reportéra či kameramana.

 • Image Format

  Výměna s partnerskou školou v Herne - část v ČR

  V pondělí 3.4.2017 přivítala naše škola již tradičně skupinu žáků a vyučujících z partnerské školy v německém městě Herne. Žáci naší školy se jim společně s vyučujícími německého jazyka postarali o bohatý týdenní program. Nechyběla v něm například návštěva Terezína a plavba lodí po Vltavě.

 • Výstava NaFilm!

  Myslíte, že jít na film do muzea, je nesmysl? Vůbec ne - naopak se tam našim žákům moc líbilo. V rámci komentované prohlídky si vyzkoušeli např. virtuální realitu. V dílně si pak vyzkoušeli tvorbu animací. Posuďte sami, jak se jim to povedlo!

 • Image Format

  Krajská soutěž v grafických disciplínách

  V pondělí 27. března a v úterý 28. března 2017 se na OA Kubelíkova uskutečnila Krajská soutěž v grafických disciplínách. Z našich žáků se nejlépe umístil Daniel Kotchera, který díky 351 čistým úhozům obsadil v opisu textu skvělé 3. místo a je nominován na Mistrovství ČR, které se bude konat v květnu. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.