ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • UK - čestné prohlášení.pdf

  Celopražská ekonomická soutěž

  Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se na naší škole uskutečnil již 18. ročník Celopražské ekonomické soutěže pro tříčlenné týmy žáků čtvrtých ročníků pražských škol. Soutěže se zúčastnili také žáci z naší školy - jejich výsledky se však nezapočítávali do celkové výsledkové listiny. Protože naši žáci prokázali výborné výsledky, byli odměněni z Nadačního fondu při ČAO Dr. E. Beneše.

 • Image Format

  Exkurze v Českém statistickém úřadu

  Že statistika nuda je? Kdo jiný by nás měl přesvědčit o opaku, než profesionální statistik? I proto se žáci 3. ročníku vydali v prosinci 2017 na již tradiční exkurzi do Českého statistického úřadu.

 • Cizinci - žádost o nekonání DT z ČJL.pdf

  Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

  V úterý 5. prosince 2017 se na OA Dušní uskutečnila tradiční Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici, které se zúčastnili nejlepší žáci 2. ročníků všech pražských obchodních akademií. Naši školu na 20. ročníku této soutěže reprezentovali 3 žáci, kteří podali výborné výkony. Nejlépe se umístil Pavel Hrůša z 2. A, který obsadil v této soutěži skvělé "druhé místo". Na třetím místě skončil Jakub Vobořil z 2. E a na šesté příčce se tentokrát umístila Anastasiya Matashnyuk z 2. F. Všem těmto žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 • Image Format

  Mezinárodní konference "Education for a Changing World"

  Třída 4. E se zúčastnila v říjnu 2017 mezinárodní konference "Vzdělávání ve světě změny". Na konferenci, která proběhla ve spolupráci s MŠMT ČR, vystoupili špičkoví odborníci z tuzemska i zahraničí.