ZE ŽIVOTA ŠKOLY

 • Image Format

  Exkurze do Českého rozhlasu

  Ve středu 10.1.2018 se žáci předmětu Mediální a jazyková kultura zúčastnili exkurze v Českém rozhlasu. Zhlédli dva dokumentární filmy týkající se jeho historie i současné podoby, vyslechli si spoustu zajímavých informací, prošli se budovou Českého rozhlasu a nahlédli do rozhlasového studia.

 • Vánoční zpívání v Resslovce

  Na naší škole se už stalo pěknou tradicí, že se před Vánocemi sejdou učitelé a zazpívají nějakou vánoční písničku. Jak se jim to povedlo, se můžete podívat ve videu...

 • UK - čestné prohlášení.pdf

  Celopražská ekonomická soutěž

  Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se na naší škole uskutečnil již 18. ročník Celopražské ekonomické soutěže pro tříčlenné týmy žáků čtvrtých ročníků pražských škol. Soutěže se zúčastnili také žáci z naší školy - jejich výsledky se však nezapočítávali do celkové výsledkové listiny. Protože naši žáci prokázali výborné výsledky, byli odměněni z Nadačního fondu při ČAO Dr. E. Beneše.

 • Image Format

  Exkurze v Českém statistickém úřadu

  Že statistika nuda je? Kdo jiný by nás měl přesvědčit o opaku, než profesionální statistik? I proto se žáci 3. ročníku vydali v prosinci 2017 na již tradiční exkurzi do Českého statistického úřadu.